Merhaba Umut

Eğitim
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 52.1 MB
  • Version 1.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Turktell Bilişim Servisleri
Merhaba Umut mobile uygulaması Android mobile cihazınıza indirebileceğiniz dil uygulamasıdır.

Merhaba Umut mobile uygulaması anadili Arapça olan, uzun ya da kısa süreli Türkiye?de yaşayacak kişilerin iletişim sorunlarında yanında olacak bir mobil uygulamadır. Mobil cihazlarımız bir çok konuda hayatımızı kolaylaştırdığı gibi dil konusunda da bizlere yardımcı oluyor ve daha kaliteli bir yaşam sürmemiz için bizlerin yanında oluyor. Dilini bilmiyorum diye başka bir ülkeye gitmek de zorlanmanıza hiç gerek yoktur. Bu tarz bir durumda mobil cihazınıza başvurabilirsiniz. 

Merhaba Umut uygulaması ile Türkçe öğrenmek, Türkçe iletişim kurmak ve Türkiye?de günlük yaşamda ihtiyaç olabilecek temel bilgilere ulaşmanızı çok daha kolaylaştırarak sizleri iletişim konusunda daha da rahatlatıyor. Merhaba Umut uygulaması ile Türkçe?de günlük hayatta en çok kullanılan kelime ve cümlelerin görsel ögelerle zenginleştirilmiş olarak yazılı ve sesli telaffuzuna ve Arapça anlamına ulaşabilirsiniz.

İstediğiniz zaman küçük testlerle öğrenme seviyenizi ölçebilirsiniz. Arama özelliğiyle de ihtiyacın olduğunda bu tercümeleri hızlıca bulabilirsiniz. Bu da Türkçe kelimeleri sizlere daha kolay öğretiyor ve daha kolay iletişim kurmanızı sağlıyor. 

Daha Fazla Göster
Merhaba Umut indir
DİĞER SÜRÜMLER